Az oldalt Mozilla Firefox & Google Chrome böngésző alá optimalizáltuk, eltérő böngésző esetén megjelenítési/működési problémák adódhatnak! Megértéseteket köszönjük!
Bejelentkezés

Felhasználónév:
Jelszó:
Online: 2 látogató
Látogatók száma
A IV. Kelet Underground Tehetségkutató 2013 nyertesei:
1. Drow
2. Fake Illusions
3. Testify

A III. Kelet Underground Tehetségkutató 2011/2012 nyertesei:
1. Early Morning Vision
2. aJna
3. Frantic

A II. Kelet Underground Tehetségkutató 2010/2011 nyertesei:
1.: Morningkill
2.: HopeToBelieve
3.: Worning

A I. Kelet Underground Tehetségkutató 2009/2010 nyertesei:
1.: Death Warrant
2.: SuperEgo3
3.: Hatred Solution
         Partnerek:












































 
Hírek

4. DEATHCREW FESZTIVÁL-17.08.10-12.

hozzáadva: 2017-08-08 13:14:42 hozzáadta: mysy

További műveletek
Vissza a hírekhez...

Kapcsolódó linkek, ajánlók


Hozzászólások (0)


Koncertek a deathcore-tól, a techno-ig + Betekintés a magyar független filmesek munkáiba + Strand + Családias hangulat + Csapolt sör = DeathCrew fesztivál

4. DEATHCREW FESZTIVÁL
Koncertek / Filmek / Strand / Party
2017. augusztus 10-11-12.
Nyírbátor - Lovarda és környéke

https://www.facebook.com/events/270797973373904/

____________________________________________

Csütörtök:

21.00-21.40 - Moon of soul (Kis-színpad)
22.00-22.40 - Low-Down (Kis-színpad)

Péntek:

17.30-18.00 - Ürgebőrbe Varrt Gyíkemberek (Kis-színpad)
18.00-18.40 - Nest of Plagues (Nagyszínpad)
19.00-19.40 - The Vernal (Nagyszínpad)
20.00-20.40 - As Karma Brings (Nagyszínpad)
21.00-21.40 - Drow (Nagyszínpad)
22.00-22.40 - KIES (Nagyszínpad)
23.00-23.40 - Have No Clue (Nagyszínpad)
00.00-00.40 - Satelles (Nagyszínpad)
01.00-01.40 - Pit of Saron (Nagyszínpad)

00.00-tól: Dj Balage (Kis-színpad)

Szombat:

18.00-18.40 - Periscope (Nagyszínpad)
19.00-19.40 - BetterThanEver (Nagyszínpad) 
20.00-20.40 - HAW (Nagyszínpad) 
21.00-21.40 - Hanoi (Nagyszínpad) 
22.00-22.40 - The Devils trade (Kis-színpad)
23.00-23.40 - Skafunderz (Nagyszínpad) 
00.00-00.40 - Hatred Solution (Nagyszínpad) 
01.00-01.40 - Krampüs (Nagyszínpad)

00.00-tól: Style Wars Crew (Kis-színpad)
____________________________________________

MALTER Filmfesztivál programja a DeathCrew fesztiválon:

Csütörtök:

- 22.40-00.00
Árnyék (Erdélyi Judit), Sika (Regős Ábel), Push (Szakály Réka Anna), Vizsgálat (Fekete Tamás), A kollódium hangjai (Varga Tamás), Anna (Szikora Babett), Lapse (Bilibók Botond), Nuts (Pucz Dani), Semmi komoly (Dudás Balázs)
- 00.00-01.30
Hurut (Helstáb Martin), Welcome (Dudás Balázs), Las Meninas (Béres Dániel), Graffiti (Barcsai Bálint), Sötét kamra (Pálfi Detti), Családi ebéd (Bakony Alexa)
- 01.30-03.00
Phototaxis (Karkecz Gergő), Escape (Módy Luca), The Copyist (Kőszegi Tamás), Cosmic Jacuzzi (Takács Anikó), Fagyott Május (Lichter Péter)

Péntek:

- 18.30-19.00
Let’s play (Pataki Szandra), Vándorkupa (Jakobetz Zoltán), Egy kupac kufli – Sose együnk gombát reggelire (Pálfi Szabolcs)
- 19.30-20.00
Képzeletbeli barátok klubja (Szabó Saci), Hajótöröttek (Szeiler Péter)
- 20.30-21.00
Szokj hozzá (Fehér Gáspár), Reszkető gerenda (Nagy Kálmán), Bence vagyok (Laskai Csaba)
- 21.30-22.00
Terka Nova (Asmon Stella), Csak legyél ott (Nagy Ulla)
- 22.30-23.00
BlackOUT (Mészáros Bori, Rádóczy Zsuzsi), #HELP (Engelmann Péter)
- 23.30-00.00
Itt és most (Mitnyan Zoltán), A birodalom utolsó napja (Halász Júlia, Rubi Anna)
- 00.30 -01.00
Volt egyszer két balerina (Dombrovszky Linda)
- 02.00-03.30
A gép (Erkel Bálint), Nem történt semmi (Csoma Sándor), Kikelet (Konkol Máté), Kötött pálya (Mayer Bernadett), Lokal Europa (Nagy Kálmán), Kendeffy (Püsök Botond)

Szombat:

- 18.30-19.00
Házibuli (Bárány Dániel), Flóra (Szabó Gergely)
- 19.30-20.00
Jó étvágyat, bogaram! (Helstáb Martin), Unikum (Monory Csaba Bulcs), Ébredés (Zángó Fruzsina)
- 20.30-21.00
Emlékezz rám (Aracsi Norbert), Bog (Porpáczy Zoltán), Admiratio (Horváth Helga)
- 21.30-22.00
Vidéki randevú (Dudás Balázs), Wireless (Pataki Szandra), Dark Chamber (Bánovits Ottó)
- 22.30-23.00
Noire (Odegnál Róbert), The Headless Appearance (Máté Bori), Vulkánsziget (Lovrity Anna Katalin)
- 23.30-00.00 
En Passant (Oláh Kata), Peron (Csata Hanna)
- 00.30-01.00
Bársonyfüggöny (Szinvai Dániel)
- 01.40-03.00
Utolsó esély (Füzes Dániel), Cipőfűzők (Batka Annamária), Depandable (Nagy Kálmán), December (Laskai Csaba), Streets of Iron Factory (Doszpoly Roland)
____________________________________________

3 napos bérlet: 3500 Ft
Napijegy: 2000 Ft
Napijegy 0. napra: 500 Ft

Hozzászólások   


             Támogatók:



        Facebook csoport:

      Az utolsó rádióadás: 
             2016.12.29. 


régi Kelet U. rádiómüsorok:
          Rendezvények: 

 
 

Valid CSS!

Az oldal készítői és üzemeltetői a lapon megjelenő információkért felelősséget nem vállalnak, mivel
a bejegyzések regisztrált felhasználók által kerülnek rögzítésre.
A jogsértő és illetlen megnyilvánulásaitól elhatárolódnak és az okozott károkért a bejegyző felhasználót vonják felelősségre.